Recepciós - páciens koordinátor

  • Cég neve

    MindentMent Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Időpont egyeztetés
  • Páciensek fogadása
  • Orvosokkal, asszisztensekkel való kapcsolattartás
  • Napi statisztikák készítése

Elvárások

  • Két műszakban történő munkavégzés (7:30-14:30, 13:30-20:30)
  • A munkavégzés a 7 budapesti rendelőnk bármelyikében történhet.
  • Számítógép kezelési ismeretek (Word, Excel)
  • Kedves, empatikus, gondoskodó attitűd
  • Mosoly :)

Amit kínálunk

1. Versenyképes fizetést
2. Juttatásokat pl.: ingyenes fogászati kezelést, családtagoknak fogászati kedvezményt, balatonfüredi nyaralási lehetőséget, célprémiumok
3. Fiatalos, segítőkész és kedves, pozitív csapatot és inspiráló munkakörnyezetet
4. Nyugodt légkört, ahol jól érzed magad és boldog lehetsz
5. Stabil vállalati hátteret
6. Képzési, fejlődési, karrier lehetőséget a cégcsoporton belül, barátságos légkör, demokratikus vezetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Ha szeretnél egy fiatalos és jó csapatban dolgozni, ahol sok fejlődési lehetőség és karrier vár, akkor csatlakozz a MindentMent fogászati klinika hálózatához. Most ismét bővítjük rendelőinket, ezért keresünk egy új recepciós - páciens koordinátor kollégát, aki kezeli a jelentkezőket, időpontokat, kapcsolatot tart az ügyfelekkel, és aki szívesen csatlakozna fejlődő csapatunkhoz.

Díjaink:
- Az Év Betegbarát Szolgáltatója 2023
- Szerethető munkahelyek 2020
- Dental Awards
- Év magánrendelője 2015
- Év magánrendelője 2016

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és fizetési igény megadásával.
Adatkezelési tájékoztatónk a honlapunkon, Álláspályázatok kezelése, pályázók tájékoztatása menüpont alatt érhető el.