Recepciós

  • Cég neve

    OPTOTEL Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállodai recepciós feladatok elvégzése nappalos és éjszakás műszakban is
  • Vendégek érkeztetése és utaztatása
  • Számlák kiállítása
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése, ajánlatok elkészítése
  • Telefonok kezelése
  • Vendégekkel való kommunikáció írásban és szóban
  • Kapcsolattartás a szálloda különböző részlegeivel

Elvárások

  • Közvetlen, segítőkész, vendégszerető és pozitív hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Microsoft Office termékcsalád felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Hostware program ismerete
  • Második idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés
  • Kedvezményes belépő a szálloda fitness részlegébe
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.