MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Recepciós

  • Cég neve

    MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 1 460 Ft/óra bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Azonnali munkakezdéssel új kollégát keresünk főállású recepciós pozícióba.
Munkaidő: hétfőtől - péntekig 7:00-15:00 óráig, napi 8 óra.
Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület (Örs vezér térről tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthető)

Elvárások

  • büntetlen előélet;
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • határozott, magabiztos, udvarias, fellépés és kommunikáció;
  • igényes megjelenés;
  • alapszintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent

Angol és vagy Francia nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • fiatal, dinamikus csapat,
  • főállású, bejelentett, biztos munkahely,
  • munkaruha biztosítása,
  • jövedelem: nettó 1.460-Ft/óra bankszámlára utalva,
  • munkába járás költségeinek térítése,
  • helyettesítés esetén az órabér további 400 Ft/órával emelkedik.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, küld el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.