Mindwell Pszichológiai Központ Zrt. logo

Recepciós munkatárs

  • Cég neve

    Mindwell Pszichológiai Központ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest, Goldmark Károly utca 3.

  • Fizetés

    Nettó 200e - 300e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kliensek fogadása, udvarias tájékoztatása, magas ügyfélelégedettség biztosítása,
  • Bejövő hívások és időpontfoglalások kezelése, naptárak vezetése,
  • Események szervezésében, lebonyolításában való részvétel,
  • Általános pénzügyi feladatok ellátása (számlázás, pénztár kezelése),
  • Külső- és belső partnerekkel, ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Pszichológusok munkájának precíz támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása, napi riportok készítése, dokumentációk rendszerezése,
  • Vezérigazgató munkájának támogatása.

Elvárások

  • Türelmes a kliensekkel: gyermekekkel, szüleikkel, felnőttekkel,
  • Talpraesett, empatikus, megoldás-orientált, ügyfélközpontú személyiség,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Megbízható, precíz, hatékony és önálló munkavégzés,
  • Hosszú távra tervez,
  • Felelősséget vállal a munkájáért, betartja a határidőket,
  • Minimum középfokú végzettséggel és 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik,
  • Informatikai ismeretek (MS Office, Internet),
  • Ápolt, kulturált megjelenés.

Előnyt jelent

  • Pszichológiai, mentálhigiénés tanulmányok,
  • Magán egészségügyben szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás,
  • Google alkalmazások ismerete.

Amit kínálunk

  • Részmunkaidős munkavégzés,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, kiszámítható jövedelem,
  • Jókedvű, motivált csapat tagja lehetsz,
  • Kellemes munkakörnyezet a 12. kerületben,
  • Munkaidő : hétköznaponként 14:00-20:00 között, alkalmanként szombaton,
  • Önállóság, felelősségteljes munka,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Májusban induló magán egészségügyi központunkba keressünk kollégáinkat. Magasan képzett, tapasztalt szakembereink gyermekeknek, fiatal felnőtteknek és családjaiknak nyújtanak támogatást a mentális egészségük megőrzésében, helyreállításában.