Recepciós munkatárs (heti min. 30 órában)

  • Cég neve

    dm Kft.

  • Munkavégzés helye

    2046 Törökbálint, DEPO Pf. 4

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • heti 30 óra
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Mi teszi a központját különlegessé? Elsősorban munkatársaink, akik szaktudásukkal, lelkesedésükkel nap mint nap támogatják az üzlethálózatunkat és a raktárainkat, valamint azon dolgoznak, hogy a dm egy folyamatosan fejlődő, innovatív cég legyen. Téged keresünk, ha szívesen dolgoznál olyan környezetben, ahol a munkatársak jól érzik magukat. Éld meg másképp a munkát a dm-nél!

Milyen feladatokkal várunk?

  • Munkatársaink, vendégek, futárok és postások fogadása
  • Napi posta kezelése, kimenő és beérkező levelek iktatása
  • Nagytételű rendelések koordinálása cégen belül
  • Küldemények csomagolása, szórólapok továbbítása a dm üzletek számára
  • Napi szintű kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal, futárszolgálattal
  • Nyilvántartások készítése, vezetése

Mit kínálunk Neked?

  • Vonzó juttatásokat: alapbér + béren kívüli juttatás, továbbá egyéb munkatársi kedvezmények (többek között dolgozói kedvezmény dm üzletben való vásárláskor, gyümölcsnap, ingyenes kávé, tea, víz, kedvezmény orvosi vizsgálatokra, egészségbiztosítás)
  • Modern munkakörnyezetet: igényes irodai környezet, korszerű, magas minőségű technikai munkaeszközök (pl. laptop, headset, extra monitor, laptop emelő)
  • Támogató környezetet: nyitott és támogató vezetői hozzáállás, kellemes légkör, emberközpontú vállalati kultúra
  • Mentor programot: első naptól kezdve mentor segíti új munkatársaink betanulását és beilleszkedését
  • Fejlődési lehetőséget: német nyelvtanulás támogatásával és képzésekkel segítjük munkatársaink szakmai és személyes fejlődését, továbbá, ha nyitott vagy és készen állsz a fejlődésre, akár más pozíciókban is kipróbálhatod magad
  • Munkába járás támogatását: Budapestről induló céges busz vagy jogosultság esetén saját gépkocsival történő bejárásnál 30 Ft/km támogatást adunk
  • Céges programokon, sporteseményeken való részvételt

Mit kérünk Tőled?

  • Min. heti 30 óra vállalása
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Kedves személyiség, udvariasság minden helyzetben
  • Precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek (Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány, saját autóval történő munkába járás
  • Előnyt jelent, ha rendelkezel szóban és írásban társalgási szintű német vagy angol nyelvtudással