Recepciós munkatárs

  • Cég neve

    Eubility Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    1013 Budapest, Pauler utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Iroda (40-50 fős) működtetése, karbantartás felügyelete és eszközmenedzsment
  • Iroda és irodai eszközök menedzselése
  • Ügyfelek, partnerek reprezentatív fogadása
  • Tárgyalók menedzselése, céges munkakörnyezet rendben tartása
  • Kiegészítők, fogyóeszközök felügyelete, leltározása-pótlása, kiadása, illetve a céges működéshez szükséges beszerzések előkészítése
  • Irodával kapcsolatos ügyintézések, megoldandók kezelése
  • Postázási feladatok adminisztrációja – e-posta, iktatás, szkennelés
  • Irodai dokumentumok ügyintézése, rendezése, tárolása
  • Kapcsolattartás és adatszolgáltatás kollégákkal
  • Futárok fogadása, kezelése
  • Titkársági feladatok ellátása
  • Céges csapatépítő rendezvények szervezésében, megvalósításban való részvétel
  • Irodavezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Leendő munkatársunk pozitív szemléletű, mosolygós, proaktív, a megoldásokat keresi a munkában.
  • Határozott, talpraesett, kézben tartja az ügyeket.
  • Jól kezeli a szoros határidőket és az állandó változással járó nyomást, stresszt.
  • Kiválóan kommunikál.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.
  • 3 éves tapasztalat minimum 20 fős iroda recepciós feladatainak ellátása területén.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben eltöltött idő.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Magyarország egyik legnagyobb pályázati tanácsadó vállalkozása recepciós munkatársat keres.

A jelentkezés gombra kattintva kérem küldje el fényképes, magyar önéletrajzát.