Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet logo

Recepciós munkatárs (diákmunka)

  • Cég neve

    Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 1 880 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a vendégek fogadása és irányítása,
  • kapunyitás
  • telefonok fogadása és átirányítása illetékes kollégához,
  • beérkező és kimenő küldemények rendelése, adminisztrálása, postakönyv kezelése, futárszolgálat megrendelése,
  • kollégák munkájának megkönnyítése, nyomtatás, fénymásolás, csomagok összekészítése,
  • a nagytárgyaló foglalásának intézése, meetingek utáni rendberakása,
  • a recepció környékének rendben tartása.

Elvárások

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • önálló és kommunikatív vagy
  • az egész időszakot tudod vállalni: 06.14-08.19-ig június-júliusban hétfő-péntek között, augusztusban hétvégén is lenne munkavégzés, de valószínű lesz váltótársad, így némi rugalmasság lesz a műszakok tekintetében
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte

Amit kínálunk

Sziget Fesztivál irodájába keresünk kisegítő recepcióst.

Bér/idő: 06.14-08.19-ig (június/július H-P, augusztusban hétvégén is van munkavégzés)
Napi 6, heti 30 óra, bruttó 1880 Ft/óra
+ Kapsz 1 SZIGET Fesztivál bérletet, így amikor nem dolgozol a fesztivál rendezvényein részt vehetsz.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldd át fényképes önéletrajzodat.