Recepciós

  • Cég neve

    MEDITOP Gyógyszeripari Kft.

  • Munkavégzés helye

    2097 Pilisborosjenő

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Irodai adminisztrációs és recepciós feladatok ellátása,
  • Beérkező hívások kezelése, magyar és angol nyelven egyaránt,
  • Vendégek fogadása, elirányítása,
  • Kimenő, beérkező iratok, postai küldemények iktatása,
  • Társosztályok munkájának támogatása, segítése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel),
  • Jó megjelenés, barátságos személyiség,
  • Önálló, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk

Megbízható munkahely, versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások.

Céginformáció

Magyar tulajdonú gyógyszeripari vállalat.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, kérem, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát.