Recepciós

  • Cég neve

    Medicover Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Life1 Fitnesztermekbe beérkező vendégek üdvözlése, fogadása és informálása.
  • Belépőjegyek, bérletek értékesítése.
  • Fizettetés, pénztárgép használata.
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Udvarias magatartás, ügyfélorientált attitűd.
  • Önállóság és problémamegoldó képesség.
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
  • Magabiztos angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Önállóságot, felelősségteljes munkakört.
  • Medicover Life1 Fitness bérletet.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.