Recepciós

  • Cég neve

    Market Építő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Bojtár u. 51, 1037

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

MARKET ÉPÍTŐ ZRT.

Titkársága

Recepciós

munkatársat keres.

„Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, elkötelezettségünk állandó.

Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk.”

A csapat, ahová érkezni fogsz:

Egy összetartó és jó hangulatú közösség, ahol azt valljuk, a csapattagok együttműködése, szakmai hozzáértése és a diverzitás határozza meg a sikert. Hiszünk az őszinteségben, így az átlátható keretek és reális vállalások mentén nemcsak a siker, hanem a jó hangulat is garantált. Maximális segítőkészséggel fordulunk egymás felé és törekszünk arra, hogy a proaktivitás hassa át a mindennapjainkat, illetve hogy megszüntessük a siker útjában álló akadályokat.  A fejlődni akarás és a tudatosság elvei mentén élünk, hogy mindazzá váljunk, akik lenni tudunk. Nemcsak elérni, hanem megélni is szeretnénk a közösen elért sikereinket – csatlakozz ehhez a sikertörténethez te is!

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Beérkező telefonhívások fogadása
  • Beérkező és kimenő levelekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Tárgyalók foglaltságával kapcsolatos adminisztráció és azok előkészítése
  • Partnerekkel, szolgáltatókkal kapcsolatos napi ügyintézés
  • Érkező vendégek fogadása
  • Kávéfőzés, felszolgálás

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Van legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalatod adminisztrációs területen vagy recepción
  • Precíz vagy és igényes a munkádra
  • Jó kommunikációs készséged van
  • Önálló vagy, terhelhető és jó a stressztűrő képességed
  • Magas szinten ismered az MS Office programokat
  • Jó szervezőkészséggel rendelkezel
  • Kommunikációs szinten beszéled az angol nyelvet

Amit nyújtunk cserébe:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Market 6.0. – Az év Irodája különdíj 2020: A mi irodánk, a mi büszkeségünk; egy hely, ahol jól érezzük magunkat és magában hordozza azokat az értékeket, amelyeket közösen vallunk: a szakma iránti tiszteletet, az elhivatottságot, a szakmai tudást és a munkatársaink megbecsülését.
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő), akár a Székházban (notebook, céges telefon).
  • Vízautomaták, ingyenes kávé és tea: többféle kávé, tea, csokoládé ital között tudsz szabadon választani.
  • Rendezvények és csapatépítők: támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, havonta tematikus napokat tartunk (pl. palacsinta, lángos és fagylalt napok) és negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket.
  • Sport és kikapcsolódás: ingyenes fitneszterem, pétanque pálya, valamint kerékpártároló és kölcsönző a Székházban.
  • Egészségmegőrzés: ingyenes céges masszázs és házorvosi szolgáltatás, céges szűrőprogramok, Jókai-dental partnerkártya és szemüveg vásárlási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós