Recepciós

  • Cég neve

    Kühne + Nagel Kft.

  • Munkavégzés helye

    Páty

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Recepciós

Pátyi központunkba keresünk recepciós munkatársat.

A pozíció leírása

Recepciósként te képviseled vállalatunkat azok felé, akik az irodánkba érkeznek, vagy a központi telepfonszámunkat hívják, és támogatod az épület napi működését.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Vendégek fogadása, regisztrációja
  • A központi számra érkező hívások fogadása, továbbítása
  • A kimenő és bejövő posta kezelése
  • Az épülethez kapcsolódó rendelések (pl. kávé, víz)
  • Belépőkártya-készítés
  • Céges buszok szervezése, koordinációja
  • Szükség esetén a gépjárműflotta-menedzser helyettesítése

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Excel tudás
  • Kiváló kommunikációs képesség, kedves, segítőkész attitűd

Miért érdemes minket választani?

A Kühne+Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre is, de az egészség mellett fontos számunkra a munka és magánélet egyensúlya, így elmondhatjuk, hogy családbarát munkahely vagyunk.

Vállalatunkról

A világ 100 országában, 1300 telephelyen, több 79.000 mint munkatárssal a Kühne+Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban.

Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 800 fővel. A Kühne+Nagel munkáltatóként is fontosnak találja a sokszínűséget, és elkötelezettek vagyunk a fogyatékkal élők esélyegyenlősége iránt. Hiszünk abban, hogy Ön is hozzájárulhat vállalatunk sikereihez, és várjuk szeretettel a pályázatát.