Recepciós, irodai asszisztens (GM-1440)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Talentis Group Zrt. autóiparban tevékenykedő partnere számára, budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő csapatába, RECEPCIÓS, IRODAI ASSZISZTENS munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • a céghez érkező vendégek fogadása
  • telefonok kezelése
  • az iroda napi szintű gördülékeny munkavégzésének elősegítése: irodaszerek, tisztítószerek konyhai fogyóeszközök stb.) biztosítása, rendelése
  • ügyféltér tisztaságának és rendezettségének felügyelete
  • egyéb beszerzésekkel kapcsolatos tevékenységek koordinálása
  • tárgyalótermek rendben tartása, megbeszélésekre való előkészítése, foglalások zavartalan biztosítása
  • céges dokumentumok, szerződések, levélküldemények kezelése, postázás
  • futárok fogadása
  • belső események szervezésének és lebonyolításának támogatása
  • pénztárkezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • sok mosoly, kedvesség és pozitív életszemlélet
  • jó szervezői- és problémamegoldó készség
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • precizitás
  • proaktivitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • jól együttműködő, lelkes, elhívatott csapat
  • jó hangulat
  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós