Recepciós

  • Cég neve

    Helen-Dent Kft. Hotel Kálvária

  • Munkavégzés helye

    9024 Győr, Kálvária utca 22.

  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- a vendégek érkeztetése, utaztatása
- ajánlatkérések és foglalások kezelése
- vendégszámlák készítése
- teljes körű információszolgáltatás
- telefonhívások és e-mail-ek kezelése
- folyamatos kapcsolattartás a szálloda különböző területeivel

Elvárások

- vendégközpontú gondolkodás
- megbízhatóság, pontosság
- önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
- német és angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- csapatorientáltság
- magabiztos, udvarias fellépés

Előnyt jelent

A szakmában szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás.

Céginformáció

A Hotel Kálvária több, mint 25 éve üzemelő szálloda, mely meghatározó Győr turisztikai életében.
Üzleti és szabadidős vendégek, csoportok, céges és privát rendezvények jellemzik mindennapjainkat.
A szállodában étterem, konferenciatermek és spa részleg is üzemel.
Csatlakozz hozzánk Te is, szívesen várunk csapatunkba!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérünk, csatold fényképes önéletrajzodat.