Recepciós gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1023 Budapest, Árpád fejedelem útja

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A központi iroda mindennapi működésének biztosítása
    • kiemeltként az irodai nyitása/zárása
  • Vendégek fogadása és a bejövő hívások, emailek kezelése
  • Beérkező telefonhívások fogadása, irányítása
  • Tárgyalófoglalás kezelés, tárgyalótermek ellenőrzése, rendben tartása
  • Postázás, dokumentumok iktatása
    • beérkező postai küldemények (levelek, számlák) felbontása, ellenőrzése és iktatása
    • kimenő postai küldemények (levelek, számlák) rögzítése, feladása postahelyen
  • Napi kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
    • kiemelt feladatként számlaiktatás M-Files rendszerbe

Elvárások

  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság,
  • Precizitás, pontosság
  • Önállóság
  • Elkötelezettség, felelősségtudat
  • Kreativitás, nyitottság, proaktivitás

Előnyt jelent

  • német nyelvtudás előnyt jelent
  • A hétfőtől-csütörtökig 7.45-17.00 és péntek 7.45-14.30-as nyitvatartási időben minél több nap vállalása

Amit kínálunk

#gyakornoki munkalehetőség
#bruttó = nettó
#rugalmas munkaidő

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, a Get Work cégcsoport közel 20 éve sikeres szereplő a személyzeti szolgáltatások piacán. A sok éves munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalatunkat kamatoztatva, 2010-ben meglapítottuk saját Iskolaszövetkezetünket, ezzel szélesítve szolgáltatási körünket. Több, mint egy évtizede dolgozunk azon, hogy diákjaink számára a legideálisabb munkalehetőségeket biztosítsuk, valamint segítségünkkel partnereink megtalálják fiatal, ambiciózus és értékes munkatársaikat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezésed!