Recepciós és irodai adminisztrátor

  • Cég neve

    MELIOR LASER Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Tormásrét utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyviteli adminisztrációban való részvétel
  • Postázandó küldemények, csomagok előkészítése, szállítás megrendelése
  • Bejövő küldemények átvétele
  • Recepciós feladatok, vendégek fogadása
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Az iroda napi működésében való tevékeny részvétel

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel, Word)
  • Jó kommunikációs készség, együttműködési hajlandóság a munkatársakkal

Előnyt jelent

  • Tapasztalat ügyviteli adminisztrációban
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatások, a munkába járás költségeinek támogatása
  • Határozatlan időtartamú, teljes munkaidős munkaviszony
  • Stabil, fejlődő vállalat
  • Szakmai fejlődés lehetősége, karriertervezés
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Dinamikus kollektíva, jó munkahelyi légkör

Céginformáció

A Melior Laser Kft. kizárólag magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő, lemezmegmunkálással és lemezalkatrész gyártással foglalkozó középvállalat. Több mint 20 éve vagyunk jelen a lemezmegmunkálás piacán. Biatorbágyon található gyárunkban prémium minőségű, komplex lemezalkatrészeket gyártunk hazai és nemzetközi gyártó vállalatok számára.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!