Recepciós

  • Cég neve

    DUNA HOUSE FRANCHISE Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, I. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

WE SERVE PEOPLE. REAL ESTATE IS OUR PASSION.

Szolgáljuk az embereket. Szenvedélyünk az ingatlan.

A Duna House Csoport a magyar és a regionális ingatlanpiac meghatározó és hiteles szereplője. A régió négy országában van jelen, stratégiai célja, hogy regionális szerepét tovább erősítse.

A Duna House csoport Központi Irodájába keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Recepciós

Feladataid lesznek:

  • Telefonhívások, e-mailek kezelése, ügyfelek fogadása
  • Havi irodaszer rendelés, egyéb beszerzési feladatok lebonyolítása
  • Bejövő és kimenő küldemények iktatása, rendszerezése
  • Tárgyaló helyiségek foglalási rendjének kezelése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Dolgozói jelenléti ívek begyűjtése, adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a cégcsoport dolgozóival, osztályaival, külföldi partnereivel.

Amit kérünk:

  • Középfokú végzettség;
  • Alapszintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Jó szervező- és kommunikációs készség;
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Nyitott, közvetlen személyiség;
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat előny!

Amit kínálunk:

  • Professzionális, stabil háttér;
  • Összetartó csapat;
  • Kellemes munkahelyi környezet;
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony;
  • Cafeteria már a próbaidő alatt is;
  • Azonnali kezdés előny!

Munkaidő:

Teljes munkaidő, heti 40 óra

Munkavégzés helye:

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzodat, bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.