Recepciós

  • Cég neve

    Dormero Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1066 Budapest, Dessewffy utca 32.

  • Fizetés

    Bruttó 350e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek érkeztetése, kicsekkolása
  • Fizettetés, számlakészítés, pénztárgép kezelés
  • Opera program használata, foglalások ellenőrzése, foglalások készítése

Ha úgy érzed alkalmas vagy a meghirdetett pozícióra önéletrajzodat fizetési igény megjelöléssel várjuk.

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás, egyéb nyelvismeret előny
  • Pontosság, kedvesség, vendég szeretet

Előnyt jelent

Előny, ha van recepciós vagy ügyfélkapcsolati tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bejelentett fizetés
  • Étkezés biztosítása
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kedvezményes szállásfoglalás a lánc többi szállodájában
  • Elfogadó, barátságos környezet

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

Belvárosi 4 csillagos szálloda keres recepciós munkatársat, középfokú angol nyelv tudással.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű önéletrajzát!