Recepciós

  • Cég neve

    DOMHOTEL Kft.

  • Munkavégzés helye

    1066 Budapest, Teréz körút 62.

  • Fizetés

    Bruttó 390e - 430e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállodai recepciós, egyes szobafoglalási és értékesítési feladatok ellátása
  • Foglalások nyomon követése
  • Vendégek érkeztetése, regisztrálása, utaztatása és tájékoztatása
  • Szállodai szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése, annak emelése
  • Vendégpanaszok gyors, hatékony kezelése
  • Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok ellátása

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Turisztikai érdeklődés
  • Vendégorientált hozzáállás, kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Váltott (nappali és éjszakai) vagy állandó éjszakai műszakbeosztás vállalása

Előnyt jelent

  • Turisztikai végzettség és tapasztalat
  • Vidámság

Amit kínálunk

  • Szállodaláncon belüli előrelépési lehetőség (Accent Hotels)
  • Kedvezményes szálláslehetőségek szállodaláncon belül
  • Rugalmas munkarend; tanulási-fejlődési lehetőség
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes juttatási csomagok

Céginformáció

A 135 szobás Accent Hotels által üzemeltetett T62 Hotel munkatársat keres recepciós pozícióba.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!