Recepciós - Diákmunka - Nyírbátor

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    4300 Nyírbátor

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Te fogadnád a beérkező ügyfeleket és kollégákat, igazítanád el őket magyar és angol nyelven
  • Szervezési feladatokat is segítenél ellátni, kapcsolattartó lennél az ügyfelek és kollégák között
  • Hívásokat fogadnál, általános és specifikus információkat továbbítanál
  • Látogatói kártyákat adnál át a vendégeknek
  • Segítenél a postázásban is

Elvárások

  • Jelenleg nappali tagozaton tanulsz, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Már betöltötted a 18. életévedet
  • Legyél nagyon közvetlen és kommunikatív
  • Rendelkezz magas szintű angol nyelvtudással, amit bátran használsz szóban is
  • Legyenek alapszintű számítógépes ismereteid

Előnyt jelent

  • Ügyfélszolgálaton, értékesítésben vagy vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Középfoknál magasabb szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hetente 2 - 3 napot dolgozhatnál hétköznapokon, 08:00 - 16:20 között.
  • 25 év alatti diákként a nettó fizetésed megegyezne a bruttóval!
  • Rendkívül modern környezetben dolgozhatnál egy olyan cég munkatársaként, ahol az emberek mindennapi életének segítése érdekében tevékenykednek.
  • Ingyenes céges buszjáratot is igénybe vehetsz, Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye számos pontjáról.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Dán Partnercégünk világszerte több mint 10.000 alkalmazottat foglalkoztat, és milliónyi embernek nyújt segítséget termékei által. Célkitűzése és hivatása, hogy az egészségügyi ellátást igénylő emberek mindennapi életét könnyebbé tegye, épp ezért a gyógyászati és sebkezelési termékek gyártása mellett folyamatosan felméréseket, kutatásokat végez.

Kérünk, hogy a "Jelentkezem" gombra való kattintás után csatold fényképes önéletrajzodat, pdf formátumban!