Recepciós (diákmunka)

  • Cég neve

    Job Force Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 1 600 - 1 600 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • telefonok kezelése;
  • vendégek fogadása és tájékoztatása;
  • posta küldemények kezelése;
  • munkához tartozó adminisztratív feladatok ellátása;
  • egyéb ad-hoc feladatok (konferenciatermek berendezésében segédkezés)

Elvárások

  • nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív jogviszony;
  • hosszútávú munkát keresel;
  • heti min. 2-3 napot tudsz vállalni;
  • precíz és kommunikatív  személyiség vagy;

Céginformáció

  • br. 1600Ft-os órabér;
  • hosszútávú munkalehetőség;
  • fiatalos csapat;

A Job Force Iskolaszövetkezet 2013-ban jött létre a Work Force csoport tagjaként. Célunk, hogy a diákoknak értékes munkalehetőségeket biztosítsunk, amelyek segítik őket a jövőjük megalapozásában. Legyen szó adminisztratív feladatokról, vendéglátásról, kereskedelemről vagy informatikától, nálunk mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb diákmunkát vagy gyakorlati helyet.

A Parlament szomszédságában, történelmi környezetben található, rendezvényszervezéssel foglalkozó partnerünk csapatának keressük legújabb tagját!