MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Recepciós diákmunka (12. kerület)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1121 Budapest, Zugligeti út 60.

  • Fizetés

    Bruttó 2 100 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Recepciós feladatok ellátása,
  • Vendégek fogadása,
  • Telefonok kezelése,
  • Adatok rögzítése,
  • Beérkezett információk küldése a kijelölt munkavállalók és munkatársak részére,
  • Egyéb ehhez hasonló feladatok ellátása.

MUNKAIDŐ:
H-P 8:00-18:00 óra között, heti min. 20 óra vállalásával

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony, aktív (vagy passzív, ha 25 év alatti a diák) formában
  • Betöltött 18. életév
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel),
  • Udvarias, ügyfélbarát kommunikáció,
  • Probléma megoldó készség, önálló munkavégzés,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Középszintű (B2) angol nyelvtudás