Recepciós

  • Cég neve

    Dentons Réczicza Ügyvédi Iroda

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Andrássy út 11.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfelek, vendégek fogadása, udvarias és kedves kiszolgálása;
  • Bejövő telefonhívások fogadása és kapcsolása;
  • Bejövő és kimenő posta iktatása, iratkezelés; futár küldemények indítása és átvétele;
  • Készletek napra készen tartása, rendelése;
  • A recepció napi operatív működéséhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása;
  • Tárgyalók foglalása; aktív részvétel a tárgyalások/rendezvények előkészületeiben;
  • Ad hoc jellegű adminisztratív és szervezési feladatok ellátása;
  • Az angol nyelv rendszeres és napi használata szóban és írásban.

Elvárások

  • Legyen legalább középfokú végzettséged, valamint
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudásod;
  • Legyen Outlook, internet felhasználói szintű ismereted; és
  • Legalább 1-2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod;
  • Kiváló kommunikációs készség és alkalmazkodóképesség jellemezzen;
  • Légy megbízható és rugalmas;
  • Ne jelentsen gondot a gyors, precíz munkavégzés;
  • Légy gyakorlatias és proaktív;
  • Legyen erősséged a csapatmunka.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőséget támogató környezetben;
  • Szuper, segítőkész csapatot és folyamatos szakmai fejlődést;
  • Versenyképes fizetést és juttatási csomagot;
  • Munkádat az elegáns Andrássy úti irodánkból fogod végezni, exkluzív környezetben, kiemelt ügyfelekkel;
  • Céges rendezvényeken való részvételt;
  • Azonnali munkakezdést.

Céginformáció

A Dentons budapesti irodájába keressük új, céltudatos és elhivatott kollégánkat, aki a recepcióról támogatja csapatunk munkáját. Csatlakozz hozzánk, ha lelkesen veted bele magad új kihívásokba, ha rugalmas és precíz vagy és nem jelent számodra gondot egyszerre több feladat magabiztos elvégzése.
Dolgozz velünk és nyerj betekintést a nemzetközi ügyvédi irodák világába!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!