Szabó, Kelemen és Társai Andersen Ügyvédi Iroda logo

Recepciós-asszisztens

  • Cég neve

    Szabó, Kelemen és Társai Andersen Ügyvédi Iroda

  • Munkavégzés helye

    1016 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Irodai recepciós és asszisztensi feladatok, adminisztráció, többek között ügyfelek fogadása, telefonok kezelése, küldemények iktatása, szövegszerkesztés.

Elvárások

- Középfokú végzettség
- Az angol nyelv középfokú ismerete
- Gyakorlott, kiemelkedően jó számítógép felhasználói ismeret, irodai alkalmazások (Word, Excel)
- Megbízhatóság, rugalmasság és munkabírás
- Dekoratív, kulturált, elegáns megjelenés

Előnyt jelent

  • Gépírástudás
  • ügyvédi irodában szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

A sikeres pályázónak piacképes fizetést és kulturált munkakörnyezetet biztosítunk.

#szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

hu.andersenlegal.com/hu/rolunk/

Szabó, Kelemen és Társai Andersen Ügyvédi Iroda jelentős hagyományokkal és tapasztalatokkal rendelkező, nemzetközi ügyvédi iroda.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzot kérünk mellékelni bérigény megjelölésével!