Recepciós/Asszisztens

  • Cég neve

    ALEF Distribution HU Kft.

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest, Váci út 30.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a recepció kiegyensúlyozott működésének biztosítása. Vendégek szívélyes fogadása és segítése
  • bejövő hívások professzionális kezelése
  • bejövő és kimenő posta, számlák kezelése, regisztrációja. Bejövő számlák szkennelése, formai ellenőrzése. Szerződések szkennelése és feltöltése a Navision programba.
  • megrendelések készítése Navision programon belül és a jóváhagyási folyamat menedzselése
  • irodaszerek, készletek biztosítása, megrendelése a szállítóktól. Frissítők, kávé, snack biztosítása a vendégek és kollégák részére
  • szállítókkal való kommunikáció
  • a cég adminisztratív  folyamatának támogatása
  • vizsga-adminisztrációban való részvétel, vizsgatermek előkészítése vizsgák előtt
  • szállás- és jegyfoglalás a kollégák üzleti útjaihoz
  • üzleti megbeszélések szervezése az igényeknek megfelelően
  • a Back Office és a Pénzügyi osztály támogatása hózáráskor

Elvárások

  • középiskolai végzettség
  • kiváló kommunikációs készség a cégen belül és a partnereinkkel
  • barátságos személyiség
  • jó szervezőkészség, pontosság, precíz adminisztráció
  • hatékony konfliktuskezelés
  • jó csapatjátékos
  • képes önállóan dolgozni
  • felelősségteljes, proaktív
  • középfokú kommunikáció angol nyelven

Előnyt jelent

  • diploma
  • recepciós / adminisztrációs tapasztalat
  • Navision vagy más vállalati rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • részmunkaidős állás (napi 6 óra, 8:30-15:00)
  • stabil és megbízható céges háttér
  • érdekes és komplex feladatok
  • kellemes munkakörnyezet
  • vonzó bónusz csomag

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az ALEF Distribution HU Kft. az egyik meghatározó szereplője a magyar IT disztribúciós piacnak. Elkötelezetten támogatjuk partnereinket, hogy sikeresek legyenek az informatika világában és segítünk nekik teljeskörű megoldást és szolgáltatási portfóliót nyújtani a vevőik számára. Cégünk az ALEF csoport tagja, amely 9 országban van jelen több mint 277 millió USD éves árbevétellel és 380 munkavállalóval a régióban.