Menzies Aviation (Hungary) Kft. logo

Ramp Supervisor

  • Cég neve

    Menzies Aviation (Hungary) Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Menzies Aviation (Hungary) Kft. munkatársakat keres csapatunk bővítése céljából,
Ramp Supervisor munkakör betöltésére, Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területére.

Feladatok:

  • Repülőgépek kiszolgálását végző kollégák munkájának segítése, koordinálása és ellenőrzése
  • Előtéri Kiszolgálási Igazgató napi szintű támogatása, operációs feladatok segítése
  • Az előtéri Szolgálatvezetők/műszakvezetők napi munkájának támogatása
  • A kiszolgáló eszközök (poggyász szalag, vontató autók, konténerek stb.) napi és heti ellenőrzése
  • Az eszközfelelőssel történő napi egyeztetések, a javításra szoruló eszközök műhelybe történő elszállításának megszervezése
  • A kiadott biztonsági emlékeztetők és vezetői utasítások átadása a munkavállalók irányába tájékoztató formájában és annak adminisztrálása
  • Házon belüli oktatások szervezése és felügyelete
  • Felettes távollétében a napi kiszolgálás ellenőrzése
  • Szoros együttműködés a beosztásíróval
  • Új belépő kollégák betanulási és beilleszkedési folyamatának végigkövetése, segítése
  • Reptéri szabályok betartatása kollégákkal, esetleges szabálytalanságok jelentése

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Közép szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmasság
  • Kiváló szervezőképesség
  • Megbízhatóság, pontosság, önálló munkavégzés, erős felelősségtudat
  • Jó vezetői beállítottság

Előnyt jelent

  • Magabiztos angol nyelvhasználat
  • Vezetői tapasztalat
  • Repülőtérhez közeli lakhely

Amit kínálunk

  • Gépkezelő OKJ bizonyítványok megszerzését tanulmányi szerződés keretében cégünk biztosítja
  • Bérezés már az oktatások teljes ideje alatt is jár!
  • A fizetésedet bónuszokkal, extra jutalmakkal egészítjük ki, hogy megköszönjük a jó munkádat.
  • 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén az alapbéredet 40%-os bérpótlékkal egészítjük ki.
  • Cafeteria - már a második hónaptól, Szép kártyára fogod kapni.
  • Számos hazai wellness szállodába foglalhatsz szállást kedvezményesen, illetve kedvezményesen vásárolhatsz fitnesz vagy uszoda bérletet is.
  • Kényelmes munkaruha szettet kapsz a belépési csomag részeként.
  • A túlóráidat mindig korrektül kifizetjük!
  • Lehetőség, hogy külföldön is kipróbáld magad! Ha jól végzed a munkád, 3 év után támogatjuk a Menzies bármely küldföldi bázisára történő áthelyezésedet (amennyiben jól beszélsz a célország nyelvén).
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség vár rád! Mi örülünk, ha valaki ambíciózus!
  • Minden szerdán gyümölcs napot tartunk!

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Szeretnéd megpályázni az állást? Kattints a jelentkezés gombra és küld el önéletrajzod!