Raktárvezető

  • Cég neve

    VITAMED PHARMA Kft.

  • Munkavégzés helye

    2363 Felsőpakony

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a raktározási munka (3 fő raktáros, 2 fő címkéző-csomagoló, 1 sofőr) napi operatív irányítása
  • teljes körű készlet-adminisztráció, a vállalatirányítási rendszer (sERPa) kezelése a bevételezésekkel, belső készletmozgásokkal és egyéb gazdasági eseményekkel kapcsolatban
  • felelős vezetői részvétel a raktárlogisztika hatékonyságát növelő belső fejlesztési projektekben
  • napi feladatkiosztás, a ki- és bejövő áruforgalomhoz igazodó, rugalmas munkaterv működtetése
  • a feladatkiosztáshoz igazodó vezetői eszközök bevezetése (napi egyeztetések, számonkérés, teljesítménymérés, stb.)
  • együttműködés és folyamatos, konstruktív kommunikáció a társosztályokkal (kiemelten: gyártás, beszerzés, ügyfélszolgálat, értékesítés-marketing), a saját terület közepvezetői szintű képviselete belső fórumokon
  • a leltárral kapcsolatos felelősségi mátrix működtetése, leltározási terv betartása és betartatása,
  • a raktárhoz köthető szabályzatok betartása és betartatása, aktív vezetői részvétel a szabályzatok frissítésben és bővítésében
  • kapcsolattartás külső partnerekkel (alvállalkozók, beszállítók, stb.)
  • a fuvarszervezés (saját autók, alvállalkozók) irányítása és fejlesztése, a napi kiszállítási teendők koordinációja
  • aktív vezetői részvétel a raktári és kereskedelmi minőségbiztosítás szinten tartásában és fejlesztésében (reklamáció-kezelés, GMP+, stb.)
  • rendszeres riport a menedzsment felé

Elvárások

TAPASZTALAT:

  • legalább 5 év hasonló területen szerzett szakmai (vezetői) tapasztalat
  • készletkezeléssel kapcsolatos releváns adminisztratív tapasztalat (vállalatirányítási és/vagy raktárkezelő szoftverek ismerete)
  • fizikai dolgozók napi irányításában szerzett releváns tapasztalat

VÉGZETTSÉG:

  • szakirányú végzettség
  • targonca-kezelő jogosítvány

EGYÉB ELVÁRÁSOK:

  • erős, határozott egyéniség
  • kiemelkedő és kiforrott rendszerszemlélet
  • egyenes, világos kommunikáció
  • MS Office ismerete (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • gyógyászati termékek raktározásában szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi tevékenységgel kapcsolatos minőségbiztosítási rendszerek (elsősorban GMP+) ismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (alapfizetés + éves bónusz előre meghatározott mérőszámok alapján)
  • telefon, laptop
  • egyéb béren kívüli juttatások megegyezés szerint
  • KEZDÉS: azonnal

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Vitamed Pharma Kft. közel húszéves múlttal rendelkezik az állatgyógyászati készítmények forgalmazásának piacán, mely idő alatt kollégáink szakértelme és következetes munkája jelentős piaci szereplővé tette a céget. Dinamikus növekedésünket a sikeres értékesítési- és termékstratégia, valamint az azt támogató elkötelezett adminisztrációs és logisztikai háttér együtt biztosítja. A fejlődés lendületének fenntartására kívánjuk erősíteni az ellátási láncunk raktározási divízióját egy tapasztalt, rendszerben gondolkodni képes, operatív szinten is eredmény-orientált szakemberrel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát a pályázathoz.