Raktárvezető

  • Cég neve

    MAURER GÉP Kft.

  • Munkavégzés helye

    6781 Domaszék

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Alapanyagok, alkatrészek, részegységek stb. (továbbiakban áruk) szállítási ajánlatainak bekérése
- A cég tevékenységéhez tartozó áruk megrendelése, beszerzése vállalatirányítási rendszeren keresztül
- A megrendelt áruk határidőre történő beérkezésének biztosítása, kapcsolattartás a beszállítókkal
- Külsős fuvarok megrendelése ajánlatok alapján
- Beérkezett áruk minőségi és mennyiségi átvétele
- Beérkezett anyagszámlák megfelelőségének ellenőrzése
- Áruk bevételezése vállalatirányítási rendszeren keresztül
- Áruk kiadása termelésbe vállalatirányítási rendszeren keresztül
- Folyamatos készletfigyelés minimum, maximum készletek meghatározása, beállítása
- Anyagnormák gondozása, adminisztrálása
- Szigorú raktári rendszer kiépítése és fenntartása
- Konszignációs raktárak havi jelentésének elkészítése
- Beszerzési és raktározási költségek figyelemmel kísérése, csökkentésére javaslatok kidolgozása
- Új beszállítók felkutatása
- raktáros munkavállaló tevékenységének koordinálása, helyettesítése
- Vállalatirányítási rendszerben történő raktárkezelés
- Időszakos leltározási feladatok elvégzése

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség
- Raktárvezetésben, raktározásban szerzett min 3 év tapasztalat
- Megbízható, lelkiismeretes személyiség
- Precíz, szabálykövető munkavégzés
- Terhelhetőség
- Gyors tanulási képesség
- Önálló munkavégzés
- Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

- Felsőfokú végzettség
- Vállalatirányítási rendszer alkalmazásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Modern munkahelyi légkőr
- Azonnali munkakezdési lehetőség
- Utazási támogatás
- Teljes munkaidő
- Alkalmazotti jogviszony
- Általános munkarend

Céginformáció

Élelmiszeripari gépgyártó üzembe raktárvezető kollégát keresünk.

Fényképes önéletrajz