Raktárvezető

  • Cég neve

    Intretech Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    9330 Kapuvár, Ipartelepi út 18.

  • Fizetés

    Bruttó 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Az Intretech Hungary Kft. immár 4 éve van jelen Kapuváron. Dinamikus fejlődési terveinek megfelelően 2023-ban további gyártóterületekkel és egy kiterjedt raktárbázissal bővültünk.

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Főbb feladatok, munkák

  • Termelési területek alapanyag ellátásának biztosítása (üzemi logisztika),
  • Raktári logisztikai folyamatok folytonosságának biztosítása, fejlesztése és optimalizálása,
  • Hatékonyságnövelés, KPI-ok nyomon követése,
  • Az erőforrások optimális kihasználása
  • A munkavállalók munkájának szervezése, irányítása, a munka ellenőrzése és teljesítmény értékelés
  • Leltározási feladatok szervezése, irányítása
  • Anyagmozgások ERP rendszerben történő könyvelésének, mennyiségi nyilvántartásának felügyelete
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (logisztika, ellátási lánc)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat gyártó cégnél raktári/logisztikai területen
  • MS Office (Excel, Word, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • A kommunikációs szintű angol nyelvtudás az állás betöltésének alapfeltétele!

Amit kínálunk

  • Piacképes bér: 700.000+ Ft/hó gyakorlattól és tapasztalattól függően;
  • 13. havi fizetés, havi teljesítmény arányos bónusz
  • Cafeteria: nettó 360.000 Ft/év
  • Születésnapi ajándék (vásárlási utalvány)
  • Tréningek, szakmai fejlődési lehetőség
  • Üzemanyag ár kedvezmény töltőállomás-partnereinknél
  • Stabil, hosszútávú munka-és karrier lehetőség Kapuvár legnagyobb, folyamatosan fejlődő vállalatánál

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

A jelentkezéshez ne felejtse el csatolni magyar és angol nyelvű önéletrajzát!