Raktárvezető helyettes

  • Cég neve

    Pápai Hús Kft.

  • Munkavégzés helye

    8500 Pápa, Kisfaludy Károly utca 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az irányítása alá tartozó raktár (készáru) valamint az elszámolás munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Az irányítása alá tartozó raktárban a saját termelésű készletek leltározásának előkészítése, vezetése, végrehajtásában személyes közreműködése
  • A termelőüzemektől a késztermékek mennyiségi és minőségi átvételének szakszerű, az élelmiszerhigiéniai előírásoknak megfelelő tárolás irányítása, ellenőrzése
  • A késztermékek értékesítésre történő előkészítésének (csomagolás, címkézés) ellenőrzése.
  • A raktárforgalom mennyiségi nyilvántartása
  • A raktárak belső rakterének ésszerű kihasználása, a higiéniai, munkavédelmi és tűzvédelmi előírásoknak megfelelő korszerű tárolási lehetőségek alkalmazása
  • A raktári rend, bizonylati fegyelem betartásának folyamatos ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Gyártó/Termelő vállalatnál szerzett min 3 év  raktározási, minimum 1 év raktárvezetési  tapasztalat
  • Jó probléma feltáró- és megoldó képesség
  • Együttműködés képessége, csapatjátékos hozzáállás
  • Proaktivitás a feladatok megoldása során
  • Határozottság és önállóság
  • Körültekintő, precíz munkavégzés
  • Haladó  szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • béren kívüli juttatás
  • féléves bónusz juttatás
  • nagyfokú önállóság
  • munkába járás támogatása