Raktárvezető helyettes

  • Cég neve

    Kisalföld Füszért Kft.

  • Munkavégzés helye

    9012 Győr, Királyszék utca 29.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Raktárvezető munkájának maximális támogatása, helyettesítése
  • A raktárvezetővel együttműködve koordinálja a szabad dolgozói kapacitások csoportok közötti átmozgatását, az aktuális igények optimális kiszolgálása érdekében
  • Rábízott raktári csoportok munkájának koordinálása, szabályok betartatása
  • Reklamációk kezelése,
  • Visszáru kezelése,
  • Optimalizálja a belső anyagáramlást, tárhelyek kihasználását
  • Gondoskodik a munkavégzéshez szükséges feltételek biztosításáról
  • A bevételezés, tárolás szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Érkező áru esetén a rakomány mennyiségi és minőségi átvétele, probléma esetén jegyzőkönyv készítése
  • Raktári folyamatok optimalizálása
  • A területen keletkezett eltérések és változások kezelése
  • Raktári adminisztrációs feladatok ellátása
  • Raktári rend biztosítása, árukészlet mozgatása igény szerint

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • 1-2 éves releváns tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel ),
  • jó kapcsolatteremtő képesség, kommunikációs készség,
  • határozott, céltudatos személyiség
  • eredményorientált szemlélet.

Amit kínálunk

  • Biztos, megbízható vállalati háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Teljes munkaidőben végzett, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, változatos, önálló munkakör
  • Jól felszerelt munkakörnyezet

Céginformáció

A Kisalföld Füszért Kft., a 9012 Győr, Királyszék út 29. szám alatti Reál Élelmiszer C+C áruházába RAKTÁRVEZETŐ HELYETTEST keres.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével várjuk, melyben kérjük a bruttó bérigényt megjelölni.