Raktárvezető

  • Cég neve

    HARTMANN-RICO Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Paul Hartmann utca 8.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'A' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- áruátvételt, kiadást, készletezést érintő folyamatok kezelése;
- raktári csapat (15 fő) szakmai vezetése, motiválása;
- raktári rend és ISO követelmények fenntartása;
- belső és külső raktárt érintő folyamatok fejlesztése;
- SCM projektben (nemzetközi is) való aktív részvétel;
- projekt vezetés;

Elvárások

- 1-2 év releváns tapasztalat csoportvezetésben;
- rendszer szemléletű gondolkodás;
- Office és SAP ismeretek;
- angol nyelvtudás;
- targoncavezetői engedély;

Amit kínálunk

- felelős vezetői pozíció egy 30 fős SCM csapatban;
- lendületes megbízható stabil csapat nemzetközi háttérrel;
- önálló munkavégzés, és fejlődési lehetőség;
- folyamatos személyes fejlődési lehetőség, tréningek;
- egy műszakos munkarend és hétköznapi munkavégzés;

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A HARTMANN-csoport orvostechnikai és higiéniai termékek, valamint egészségügyi rendszer-megoldások vezető európai szolgáltatója. A vállalat küldetésének tekinti, hogy az egészségügyi ellátást újragondolva folyamatosan keresse azokat az új, előremutató megoldásokat, melyek javítják a hatékonyságot mind az intézményi, mind az otthoni betegellátás során, kiemelten a következő területeken: sebkezelés, fertőtlenítés és műtéti termékek. A cég portfóliójában diagnosztikai eszközök, inkontinencia-, elsősegély- valamint sztómaterápiás termékek is megtalálhatók.