Raktárvezető

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    Nyíregyháza

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Nyíregyházi telephellyel rendelkező műanyag granulátumokat gyártó osztrák  Partnercégünk most az alábbi munkakörbe keresi kollégáját:

Feladatok:

  • A napi üzletmenet irányítása, raktári teendők ellenőrzése,
  • 6-8 fős csoport koordinálása,
  • Az aktuális folyamatok optimalizálása,
  • A raktári részleg folyamatos továbbfejlesztése,
  • A raktár tudatos vezetése és irányítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Raktár vezetése és irányítása, folyamatok optimalizálása,

Elvárások:

  • Raktározásban szerzett releváns tapasztalat ,1-3 év
  • Csoportvezetésben való jártasság,
  • Angol nyelvtudás ( B1-B2 szint)
  • Targoncavezetői engedély,hulladékgazdálkodás előny.

Kínálunk:

  • Változatos munka
  • Stabil,multinacionális háttér.
  • Próbaidő után béren kívüli juttatás.

Jelentkezz a "jelentkezem" gomb megnyomásával.

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021