Express LUCK Europe Electric Kft. logo

Raktárvezető

  • Cég neve

    Express LUCK Europe Electric Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Raktári dolgozók irányítása és értékelése
  • Raktári munkában való aktív fizikai részvétel
  • Beérkező és kimenő anyagok ellenőrzése raktári segédanyagok, csomagolóanyagok beszerzése, felügyelete
  • Anyagmozgások irányítása és követése a rendszerben
  • A kiszállítási folyamatok felügyelete
  • A telephelyek közötti szállítások szervezése
  • Árumozgásokkal kapcsolatos dokumentációk bevezetése és kezelése
  • Beszámolók tartása, jelentések készítése a vezetőség felé
  • Munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • 2-5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeret
  • Vezetői attitűd, kiemelkedő szervezői készség
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Felelősségtudat

Előnyt jelent

  • Műszaki-logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Motivált csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Érdekes és változatos feladatok
  • Hosszú távú perspektíva egy növekvő vállalatnál
  • Egy műszakos munka (nappali)

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Az Express Luck a TOP 2. kínai Tv gyártó cég Európában.

Az európai piac stratégiai fontosságú, hosszútávú terveink vannak itt.

Megvásároltuk a volt Samsung szigetszentmiklósi gyárát 2016-ban, amely egy igazán szép hely, közel az M0-s autópályához és Budapesthez.

Több mint 200 álláslehetőséget teremtettünk meg, továbbá helyi menedzser csapatot építettünk ki.

Félév alatt megkaptuk a ISO90001, ISO140001, SMETA tanusítványokat is.
A Pan Europe ügyfelei, mint például a Darty / Auchan stb., nagyon szigorú gyári ellenőrzést hajtottak végre, amit mi kíváló módon teljesítettünk.
Központi OEM / ODM TV szolgáltatók lettünk szerte Európa országaiban mint például : Franciaország / Spanyolország / Portugália / Olaszország / Románia / Magyarország / Bulgária / Lengyelország / Cseh / Német / Ausztria / Horvátország / Szlovénia stb.

Az Express Luck a top 5 legnagyobb TV gyártó cég egyikke, további cégeink vannak az USA-ban (Mexico) / Dél-Amerikában (Kolumbia)/Afrikában és a Közel-Keleten (Egyiptom) valamint az Ázsiai piacon (Kína) is.

Az Express Luck minden elektronikai kiállításon megtalálható mint például az IFA/CES/Canton fair/HK fair. Az újonnan épülő raktár csarnokunkba Raktárvezető munkatársat keresünk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük küldje el magyar és angol nyelvű Önéletrajzát.