Raktárvezető

  • Cég neve

    BÁCSVÍZ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Izsáki út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • raktárosok munkájának irányítása;
  • készenléti szolgálat tervezése, szervezése;
  • anyagigények egyeztetése az igénylőkkel;
  • eseti és szerződéskötés céljából felhasználási adatok gyűjtése, összesítése;
  • beszállítókkal való kapcsolattartás;
  • raktári rend betartása, betartatása;
  • eltérési jegyzőkönyvek kezelése;
  • konszignációs és saját készletek kezelése, kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • negyedéves selejtezésekben való aktív részvétel;
  • időszakos leltározási feladatokban való részvétel;
  • elfekvő készletek hasznosításában való aktív részvétel.

Elvárások

  • legalább középfokú szakirányú végzettség;
  • legalább 2 év raktározásban szerzett releváns munkatapasztalat;
  • precíz, pontos, felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • folyamat- és megoldásorientált gondolkodás;
  • jó szervezőképesség- és kommunikációs készség;
  • MS Office Excel és Word programok magabiztos kezelése;
  • kiegyensúlyozott, megbízható személyiség.

Előnyt jelent

  • raktárvezetői tapasztalat;
  • beszerzésben szerzett tapasztalat;
  • felsőfokú szakirányú végzettség;
  • SAP MM modul ismerete.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégbemutató
A BÁCSVÍZ Víz- és Csatornaszolgáltató Zrt. 1950 óta végez víziközmű szolgáltatást. Jelenleg 3 megyében, 58 településen látjuk el felhasználóinkat egészséges ivóvízzel. Vállalatunk napjainkra az ország 10 legnagyobb víziközmű-
üzemeltetőinek egyike, alkalmazotti létszámunk mintegy 600 fő.
Víziközmű-szolgáltatóként alaptevékenysége a víziközmű-üzemeltetés, de a vízszolgáltatáson és csatornaszolgáltatáson túl kiegészítő szolgáltatásokkal - vízminőség-ellenőrzéssel, vízmérő- és szivattyújavítással, vízhálózat-vizsgálattal, csatornahálózat-vizsgálattal, térinformatikai adatszolgáltatással - is partnerei rendelkezésére áll.
A cég sikeres működésének és elismertségének megőrzéséhez alapvető fontosságú az ügyfélközpontú, minőségi és költséghatékony víziközmű-szolgáltatás biztosítása, melyet a felkészült és elkötelezett munkatársakkal közösen, kiemelkedő teljesítmény által, etikus piaci szereplőként kíván elérni.
A vállalat hisz abban, hogy működésének és eredményességének egyik legfontosabb eleme az eszközeit üzemeltető szakembergárda. A humánerőforrás gazdálkodás prioritásai a folyamatos, biztonságos és színvonalas szolgáltatás nyújtásához szükséges munkaerő biztosítása.
KÜLDETÉS
Az előírásoknak, valamint ügyfeleink és tulajdonosaink elvárásainak mindenkor megfelelő, magas színvonalú víz- és csatornaszolgáltatás nyújtása.

JÖVŐKÉP
A legjobb eredményt elérő víziközmű-szolgáltatók közé tartozzunk a szolgáltatás színvonala, biztonsága és fenntarthatósága tekintetében.

Bármilyen kérdés merül fel az álláslehetőséggel kapcsolatban, elérhetőek vagyunk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva és ide várjuk a fényképes szakmai önéletrajzát is.