Raktárvezető

  • Cég neve

    ALCAR Hungária Kft

  • Munkavégzés helye

    8618 Kereki, Petőfi Sándor utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Raktár stratégiai irányítása a vállalat irányelveinek megfelelően.
  • Árumozgások (átvétel, raktározás, kiszállítás) felügyelete.
  • Raktári feladatok kiosztása, a terület irányítása (15 fő) szakmai vezetése, motiválása és értékelése.
  • Komplett kerék szerelési műveletek koordinálása.
  • Készletellenőrzés, anyagmozgások irányítása és követése a vállalatirányítási rendszerekben. Időszakos leltár megszervezése.
  • A kiszállítási folyamatok, telephelyek közötti szállítások felügyelete.
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, ügyfelekkel, beszállítókkal és szállítmányozókkal.
  • Felelős vezetői részvétel a raktárlogisztika hatékonyságát növelő belső fejlesztési projektekben.
  • Fejlesztési javaslatok, optimális működési irányelvek és eljárások kezdeményezése.
  • Raktári segédanyagok, csomagolóanyagok beszerzése.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • raktárkezelési eljárások ismerete
  • rendszer szemléletű gondolkodás
  • Angol v. Német nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Vezetői attitűd, kiemelkedő szervezői készség
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Műszaki - logisztikai folyamat fejlesztések területen szerzett tapasztalat
  • Logisztikai, ellátási lánc menedzsment irányú végzettség

Amit kínálunk

Céges rendezvények
Egy műszakos nappali munkarend, szabad hétvége
Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
Stabil, hosszútávon tervezhető munkahely

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az ALCAR Hungária Kft. Európa vezető alufelni- és acéltárcsa gyártó és forgalmazó vállalatának (ALCAR Group) magyarországi leányvállalata, továbbá a YOKOHAMA, GITI, GT RADIAL és SAILUN gumiabroncs márkák kizárólagos magyarországi disztribútora

Kerekiben található telephelyünkre, a raktári terület összefogására keresünk munkatársat a fenti pozícióba.