Raktáros

  • Cég neve

    ZSEMLEGYÁR Kft

  • Munkavégzés helye

    1186 Budapest, Besence utca 11.

  • Fizetés

    Nettó 2 000 - 2 400 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Ki és beérkező áruk mozgatása, komissiózása.
Mennyiségi, minőségi, okmányok ellenőrzése és kezelése.
Raktárközi anyagmozgatás, göngyöleg kezelés dokumentálás.
Raktári rend fenntartása.

Elvárások

Targonca vezetői engedély ( 3324, 3313, 3312, )
Megbízható, pontos munkavégzés, csapatszellem.

Előnyt jelent

Élelmiszeripari munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Stabil céges háttér, a folyamatos növekedésből adódó hosszútávú munkalehetőség. Átlagon felüli bejelentett bér, teljesítményarányos prémium. Karrier lehetőség.

Céginformáció

A Zsemlegyár Kft. Magyarországon egyedülállóan hamburger és hot dog előállítással foglalkozó sütőipari vállalat. Folyamatosan bővülő belföldi és export lehetőségeink kielégítéséhez keresünk minőségi munkatársakat.

A JELENTKEZEM gombra kattintva küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.