Raktáros

  • Cég neve

    ZALA-ELEKTRO Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Pest megye, Veszprém megye

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A projektre kirendelt erősáramú és gyengeáramú raktárkészlet kezelése
  • A jóváhagyott megrendelőlapok alapján az áruk beszerzése, szükség szerint a teljesítés helyére szállítása, vagy szállíttatása.
  • A készletnyilvántartó programban a készletek bevételezése, kiadása és szállítólevél kiállítása.
  • Készletek kezelése, selejtezése, állagának megóvása. A raktári rend fenntartása.
  • Áruk minőségének ellenőrzése, a visszaszállított hibás áruk javításának ügyintézése, javításra való visszaküldés intézése.
  • Részvétel a veszélyes hulladékok megsemmisítéséről való gondoskodásban, illetve ezek nyilvántartása
  • Évvégén teljeskörű leltár végrehajtása, illetve év közben is vezetői utasítás alapján.
  • Felhasznált anyagok naprakész nyilvántartása.
  • A leadott és jóváhagyott megrendelőlapok alapján a felhasználandó anyag határidőre összeállítása és átadása a felhasználó részére

Elvárások

  • Precizitás
  • Csapatszellem
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

Előnyt jelent

  • Navision rendszer ismerete
  • Raktárkezelői tapasztalat
  • Erősáramú anyagismeret
  • Gyengeáramú anyagismeret

Amit kínálunk

  • biztos vállalati háttér
  • céges telefon és laptop
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • bérezés megegyezés szerint
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Kérjük, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja fényképes önéletrajzát.