Raktáros

  • Cég neve

    Zakar és Társa Kft.

  • Munkavégzés helye

    2700 Cegléd, Külső Jászberényi út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Alkatrész rendelés, bevételezés és kiadás
  • Együttműködés a cég ügyfeleivel és részterületeivel (szerviz, értékesítés)
  • Alkatrész értékesítésben való aktív részvétel, árajánlatok készítése
  • Raktár rend fenntartása
  • Telephelyen belüli anyagmozgatás
  • Tevékenységhez tartozó adminisztráció elvégzése és adatbázis kezelése
  • Leltározás

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettséget várunk Tőled,
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés elengedhetetlen ebben a munkakörben,
  • Legyenek felhasználói szintű számítógépes ismereteid
  • Legyél képes csapatban gondolkodni és csapatban dolgozni
  • Fontos, hogy legyen "B" kategóriás jogosítványod,
  • Legyenek ötleteid, tanácsaid, fejlődjünk együtt

Előnyt jelent

  • Azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyári programok ismerete
  • Gépjárművek karbantartásához szükséges alkatrészek ismerete
  • Cégünkhöz közeli lakhely
  • Regisztrált munkanélküli státusz

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezést és céges mobilt kínálunk,
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyt garantálunk Neked, stabil munkahelyen,
  • Személyes céljaidnak elérését segíti, hogy a betanulási időt követően vonzó jutalékkal járó kereseti lehetőséget biztosítunk számodra,
  • Egy műszakos munkarendben töltheted munkaidőd (8:00-16:30),
  • Szabad hétvégét kínálunk,
  • Munkakörödben lévő feladataid betanulásának kezdeti szakaszában mentor kollégát biztosítunk, ezáltal kiegyensúlyozott ütemben lesz lehetőséged a tanulásra,
  • Munkavállalóként lehetőséged lesz dolgozói kedvezmények igénybevételére,
  • Egészség - sport támogatás
  • Nálunk fiatalos, lendületes légkörben, Család-Barát minősített és VOSZ díjat nyert munkahelyen dolgozhatsz

Céginformáció

Legyél Te is részese életfilozófiánknak!
Érdeklődsz az autók iránt? Stabil munkahelyre vágysz?
Több, mint 32 éve sikeresen működő, 2020-2021-es regionális év vállalkozója Príma Díjat elnyerő és Család- Barát minősítéssel rendelkező Zakar és Társa Kft. bővülő csapatába keresünk új kollégát.
A Zakar és Társa Kft minden dolgozója számára az a cél, hogy Ügyfeleink igényeit maximálisan kielégíthessük, a felénk mutatott bizalmat profi szintű munkával honoráljuk meg számukra, annak érdekében, hogy legközelebb is minket válasszanak.
A profi munka biztosítása csapatmunka.
Mi tudjuk, hogy a legnagyobb értékeink munkavállalóinkban rejlenek.
Csatlakozz egy eredményes és sikeres csapathoz!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzod!