Raktáros

  • Cég neve

    Whitefish Logisztika Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Teljeskörű webshoplogisztikai feladatok ellátása:
  • raktárba érkező áru átvétele és bevételezése
  • termékek kezelése, szortírozása
  • termékekkel és partnerekkel kapcsolatos teljeskörű adminisztráció
  • rendelések összeállítása, csomagolása
  • leltározás
  • raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precizitás
  • problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • raktári környezetben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • szabad hétvége
  • folyamatos fejlődés, gyors előrelépési lehetőség
  • összetartó csapat, folyamatos szakmai támogatás
  • jogtisztán bejelentett bér
  • jó teljesítmény esetén béremelés
  • tömegközlekedéssel is megközelíthető

Céginformáció

A WhiteFish kiszervezett logisztikai, raktározási és csomagküldési szolgáltatásokat nyújt kis webshopoknak és egészen nagy webáruházaknak. 12 éves webshoplogisztikai háttérrel és több, mint százötvenezer kiküldött csomagnyi tapasztalattal saját fejlesztésű informatikai rendszert és logisztikai infrastruktúrát építettünk fel. Szolgáltatásainkkal hamar tényezők lettünk a piaci szereplők között. Célunk a partnereink maximális elégedettségének elérése egy összetartó és motivált csapattal.
www.whitefish.hu

Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével.