Raktáros, webáruházi alkalmazott

  • Cég neve

    EXCELLENCE HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    4029 Debrecen, Cegléd utca 11.

  • Fizetés

    Nettó 172e - 185e Ft havi bér
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Bővülő webáruházba új munkatársat keresünk! Raktáros munkatárs (6 órás) Feladata: - áruátvétel, - árukiadás (webáruházas csomagok összerakása, átadása a futárnak) - beérkezett termékek rendszerezése - készletjelentés készítése - termékek címkézése - raktár, tanterem rendben tartása, napi takarítása - rendelések kezelése, telefonos, e-mailes kommunikáció vevőkkel, futárszolgálattal - kapcsolattartás az oktatókkal, viszonteladókkal - oklevelek készítése - számlázás a megrendelt termékek kapcsán - konferenciákon, oktatáson való részvétel segítése - felhasználói szintű számítógép ismeret.

Elvárások

Elvárások: - pontos, precíz munkavégzés - fejlődni akarás, sikerorientált gondolkodásmód - jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.

Amit kínálunk

Amit kínálunk: - korrekt jövedelem - fiatalos, lendületes csapat - hosszú távú, stabil munkalehetőség, 6 órás munkaidő, szabad hétvége.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények

Önéletrajz e-mailben.