Raktáros

  • Cég neve

    Vegyimester Kft.

  • Munkavégzés helye

    7629 Pécs, Névtelen utca

  • Fizetés

    Bruttó 420e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Napi rendelések komissiózása
  • Raktári rend fenntartása
  • Érkező áru átvétele, ellenőrzése
  • Leltározási feladatok
  • A kiszállítást végző járművek rakodása

Elvárások

Precíz, pontos munkavégzés mind önállóan, mind csapatban.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Növényvédő szerek ismerete (Zöldkönyv)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Raktári PDA/trekker eszközök ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, teljesítménytől függően előrelépési lehetőségekkel.
  • Akár azonnali kezdéssel
  • Versenyképes jogtisztán bejelentett bér
  • Szabad hétvégék

Céginformáció

Cégünk főtevékenysége a vegyi áru és növényvédő szerek nagykereskedelme. Több mint 15 éve meghatározó szereplői vagyunk piacunknak, mára közel országos lefedettséggel. Folyamatosan fejlesztünk, keressük az új lehetőségeket melynek eredményeképpen dinamikusan fejlődünk, növekszünk.

A "Jelentkezés" gombra kattintva, fényképes önéletrajz kíséretében.