Raktáros - Üllő

  • Cég neve

    Autonet Logistic Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Feladatok

  • áruátvétel
  • kiszedés
  • csomagolás
  • árumozgatás PDA vonalkód leolvasó eszközzel

Elvárások

  • megbízhatóság
  • jó fizikai állapot
  • legalább 8 általános iskolai végzettség

Előny

  • autóalkatrész kereskedelemben szerzett tapasztalat előny
  • raktárban szerzett tapasztalat és számítógép felhasználó szintű kezelése előny
  • érvényes targonca jogosítvány nem feltétel, de előny

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • azonnali munkába állás lehetősége, betanítás biztosítása
  • munkavégzés: hétköznap 2 műszakban, délelőttös műszak 6:00-15:00, délutános műszak 14:00-23:00
  • szombaton túlóra lehetőség
  • versenyképes bérezés, a munkaviszony idejével arányosan növekvő juttatási csomag
  • teljesítmény alapú bónuszrendszer havi kifizetéssel
  • célprémium lehetőség extra vállalásokra
  • cafeteria
  • évszaknak megfelelő munkaruha
  • bejárás vállalati buszokkal
  • munkába járási támogatás
  • piacon elismert vállalati háttér
  • robotizált, modern, vadonatúj munkakörnyezet
  • dolgozói kedvezményes vásárlás

Munkavégzése helye: Üllő, az M4-es melletti ipari parkban

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a fenti munkakör megnevezésével a „Jelentkezem” gombra kattintva, bérigény megjelölésével.