Raktáros

  • Cég neve

    Tolnagro Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Táblás utca 36.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • áruk, termékek raktári kezelése, csomagolási feladatokban történő részvétel;
  • beérkező anyagok nyilvántartása, szükséges dokumentumok kezelése;
  • gépi és kézi anyagmozgatási feladatok ellátása;
  • árukiadás-áruátvétel lebonyolítása;
  • készletellenőrzési folyamatokban való részvétel;
  • komissiózási tevékenység ellátása;
  • összekészített áruk ellenőrzése;
  • időszakos leltárakban való közreműködés;

Elvárások

  • középfokú végzettség;
  • gépkezelői (targoncavezetői) jogosítvány;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • rendszerben való gondolkodás;
  • pontosság;
  • terhelhetőség;
  • jó fizikai erőnlét

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil munkahely egy több mint 25 éves vállalatcsoport alkalmazásában;
  • versenyképes bér- és juttatási csomag;
  • jó munkakörülmények;
  • fejlődési lehetőség;
  • változatos feladatok egy lendületes, fiatalos csapat részeként

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Ha úgy érzed, hogy ez a pozíció neked szól, ne habozz! Jelentkezz és dolgozzunk együtt azon, hogy minden állat megkapja, amire szüksége van!

A Tolnagro Csoport egy 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás, melynek fő tevékenysége az állatgyógyszer és állateledel forgalmazása. Napjainkra már több, mint 450 fős létszámú, és 8 telephellyel rendelkező nagyvállalat lettünk, közel 20.000 négyzetméteres raktári kapacitással. 22.000 partnerünkhöz mind az online, mind a hagyományos (offline) platformjainkon keresztül juttatjuk el a több, mint 18.000 termékből álló kínálatunkat.  Az elmúlt 27 évben összegyűjtött tapasztalattal, a lehető legmagasabb színvonalra törekedve szolgáljuk ki vásárlóinkat.
Szekszárdi központunk mellett további hat telephellyel rendelkezünk országosan.

Várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintással, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával!