Raktáros – targoncavezetői engedéllyel

  • Cég neve

    FLEX

  • Munkavégzés helye

    1183 Budapest, Hangár utca 5-37.

  • Fizetés

    Bruttó 520e - 590e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

A Flex technológiai innovációt, ellátásilánc-menedzsmentet és gyártási megoldásokat kínál több mint 30 országban, különböző iparágak és végfelhasználói piacok számára.
Vállalatunk Magyarországon 7 városban – Budapesten, Gyálon, Üllőn, Nyíregyházán, Sárváron, Tabon, valamint Zalaegerszegen – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.
Budapesti gyáregységünk csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Bércsomagban akár bruttó 520 000-590 000 Ft-ot kereshetsz havonta!
  • Cafeteria: bruttó: 20 200 Ft havonta
  • Műszakpótlékok:
    • Délutános: 20%
    • Éjszakai: 40%
  • Egyéni teljesítmény alapú bónusz: elérhető maximum az alapbér 9% -a havonta
  • Túlóra lehetőség
  • Nehéz fizikai munka esetén nehéz fizikai pótlék biztosítása: bruttó 15.000-25.000  Ft/hó (munkától függően)

Ezen kívül miért érdemes még hozzánk jelentkezni?

  • Szakmai előrelépés: belső karrierépítési és képzési lehetőségek
  • Anyagi fejlődési lehetőség: egyéni teljesítmény értékelése alapján meghatározott időn belül magasabb kategóriába kerülhetsz, ami fizetett pótlékkal jár
  • Betanulás támogatása: új kollégáinknak megadunk minden segítséget ahhoz, hogy mielőbb tudjanak önállóan munkát végezni.
  • Hosszútávú, stabil álláslehetőség
  • Egészségmegőrzési programok: influenza elleni oltás, sportolás támogatása, szervezett véradás
  • Saját étterem a gyáron belül, ahol házias ízekkel várják a munkavállalókat ( reggeli és ebéd lehetőség)
  • Jó hangulatú és összetartó csapat
  • Professzionális, modern, tiszta munkakörnyezet;

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Raktári anyagkezelő rendszer és egyéb vállalati rendszerek használata
  • Anyagmozgató gépek kezelése
  • Tételes minőségi, mennyiségi áruátvétel, lokációra helyezés
  • Csomagolóanyagok kezelése
  • Küldemények összekészítése, azok csomagolása
  • Palettázás, komissiózás, pickelés
  • Raktárkészlet kezelés
  • Leltározás végzése
  • Raktári rend készítése, fenntartása
  • Eltérések kezelése, Discrepancy-k kitöltése, szükséges elkülönítés
  • Áruk szabályos kiadása, a megfelelő dokumentumok használatával
  • Dokumentumok kezelése
  • Selejt anyagok és veszélyes anyagok kezelése

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Targoncavezetői jogosítvány (3324, 3313, 3312)
  • Raktározási munkakörben szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka