Raktáros / Targoncavezető

  • Cég neve

    TLS Express Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa, Cinkotai út 20.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Raktári munkafolyamatokban való részvétel.
  • Áruk szakszerű mozgatása, tárolása és kezelése.
  • Napi raktári adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Magasemelésű targonca és egyéb anyagmozgató eszközök hatékony kezelése.
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása.
  • Esetenként délelőtt és, vagy délutános helyettesítés vállalása.

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig, 09:00 - 17:30
helyettesítés vállalása esetén, a munkaidő változik.
Délelőtti műszak: 04:00-13:00
Délutáni műszak : 15:00-01:00
Hétvégi munkavégzés, nincs.

Elvárások

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat raktározási területen.
  • Érvényes OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány
  • Magasemelésű targonca kezelési tapasztalata.
  • Általános targonca kezelési ismeretek.
  • Jetsky használat előnyt jelent.
  • Precíz munkavégzés, terhelhetőség és felelősségteljes hozzáállás.

Előnyt jelent

  • Microsoft Excel, World, Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű, megbízható magyar tulajdonú vállalat
  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járási támogatás
  • Bónusz
  • Hétfőtől-péntekig történő munkavégzés
  • Modern technológiával felszerelt, újszerű targoncák
  • Telephelyen ingyenes kávé, tea, szóda
  • Családias légkör, fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A TLS Express vállalatot, több mint 10 év szakmai tapasztalattal rendelkező, fiatal, dinamikus és megbízható magyar vállalkozó alapította 2011-ben, akinek csapata mára széles tudásának és jól kiforrott kapcsolatrendszerének köszönhetően méltóan tölti be helyét a belföldi és nemzetközi raklapos fuvarozás, áruszállítás és logisztika ágazatban.
Cégünk dinamikusan fejlődő raktározási és logisztikai területen működik, és kiváló szakemberekkel bővítjük csapatunkat.
Jelenleg raktáros pozícióra keresünk tapasztalt és motivált szakembereket.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel.