Raktáros/targoncavezető

  • Cég neve

    Schaeffler Debrecen Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen Határ út 1/D.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Főbb feladatok:

  • A készáru átvétele, könyvelése és betárolása a megfelelő tárhelyre
  • Készáru előkészítése a kiszállításra és szállító eszközre való felpakolása
  • A rábízott szállítóeszköz, emelőgép üzemképes állapotáról folyamatosan tájékoztatja vezetőjét, szükséges javításokra, karbantartásokra javaslatot tesz
  • Ötletei/tapasztalatai alapján a folyamatos fejlesztésben való részvétel
  • A be- és kiraktározandó anyagok mennyiségi és anyagféleség szerinti ellenőrzése
  • Kiraktározás a FIFO-elv szerint
  • Leltár feladatok elvégzése
  • Komponensek készre jelentése terminállal (Bar code, PC) az átvétel előtt

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Könnyűgépkezelői/targoncavezető/ jogosítvány (NKH+OKJ)
  • Mérlegkezelési ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Célorientáltság
  • Csapatmunkára való képesség
  • Kiváló kommunikációs készég
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
  • többféle béren kívüli juttatás
  • szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget
  • dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyeze

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal már ma a holnap világát alakítjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka