Raktáros-targoncavezető

  • Cég neve

    RotaPack Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6791 Szeged, Dorozsmai út 35.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A RotaPack Zrt. gazdaságilag stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező, szegedi, ipari termelő vállalkozás keres: raktáros-targoncavezető munkatársat.
Megbízható, lendületes, rugalmas, jó teherbírású TARGONCÁS kollégát keresünk hosszú távra, teljes munkaidőben, akár azonnali munkakezdéssel.
12 órás munkarendben.
Főbb feladatok:

  •  targoncával gyártosori gépek kiszolgálása
  • betárolás a raktárba
  • A raktár rendjének, tisztaságának megőrzése

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői engedély (3324)
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Két műszakos 12 órás munkarend vállalása(6:00-18:00, 18:00-6:00)
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Alapbéren felül műszakpótlék, havi prémiumot és cafetéria,
  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség,
  • Családias légkör, és megbízható munkahely,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Vidékiek esetén bejárási támogatást is biztosítunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát! bérigény megjelöléssel!