Raktáros - targoncavezető

  • Cég neve

    MASPED Logisztika Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Szikratávíró utca

  • Fizetés

    Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • áruátvétel-árukiadás
  • anyagmozgatás
  • komissiózás
  • raktári rend fenntartása
  • részvétel a leltározásban
  • csomagolási feladatok

Elvárások

  • két vagy három műszakos munkarend vállalása
  • új típusú targoncavezetői jogosítvány
  • jó fizikai teherbíró képesség
  • magasemelős targoncával szerzett raktári munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • határozatlan idejű munkaviszony, teljes bejelentett bér
  • alapbér, műszakpótlék, mozgóbér, cafeteria
  • munkábajárás támogatása, 30 Ft/km (jogszabály szerint)
  • 13. havi fizetés
  • ajánlási bónusz: bruttó 150.000.-Ft, sikeres munkatársi ajánlás esetén
  • jó minőségű, kényelmes munkaruha és munkavédelmi cipő
  • ingyenes kávé, védőital
  • dolgozói ajándékozás (vitamin-, gyümölcs-, fagyinapok, ünnepek)
  • színvonalas csapatépítő programok és vállalati rendezvények (évindító ünnepség, gyereknap)
  • fejlődési lehetőség, tréningek
  • társadalmi felelősségvállalás (adománygyűjtés, TeSzedd, véradás)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • 5 napos munkahét (szabad hétvégék)

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A MASPED Logisztika Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára.
Érdekel a logisztika világa? Szívesen dolgoznál egy lendületes csapatban, ahol a logisztika több területét lefedő munkát végezhetsz? Rendelkezel targoncás jogosítvánnyal? Ha igen, akkor téged keresünk! Csatlakozz hozzánk!

Szakmai önéletrajzodat a a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk!