Raktáros-targoncavezető

  • Cég neve

    EUROPART HUNGÁRIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1186 Budapest, Besence utca 8.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Mivel telnek a napjaid a raktárunkban?
  • Reggeltől érkezik az áru a beszállítóktól, ezt ellenőrizni, átvenni, érkeztetni kell a rendszerben, majd át kell adni a megrendelő telephelyeknek
  • A nappali szállítmányokat össze kell állítani 14 vidéki telephely számára, délelőtt 10 óráig
  • Kora délután megérkezik a napi szállítmánnyal egy kamion, ezt le kell targoncázni, majd szortírozni és elpakolni a megfelelő helyekre.
  • Késő délutánig össze kell állítani a futárcég számára az éjszakai szállítmányokat.
  • Mindeközben kezelni kell a raktári programot - nyugalom, megtanítjuk
  • Az esetleges visszárukat is kezelni kell - ez sem ördöngösség

Elvárások

Mire van szükséged, hogy mindez flottul menjen?
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességre - sok beszállítóval és sok ügyféllel találkozol napközben
  • Precizitásra, hiszen ügyfeleket szolgálunk ki és rengeteg alkatrészt kezelünk. Mindennek megvan a helye, csak pont oda kell tenni, ahol legközelebb mindannyian keresni fogjuk
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekre, mert a rendszereink folyamatosan egyre inkább számítógéphez kötöttek és innovatív cégünk folyamatosan fejleszti a programokat és a folyamatokat is.
  • Targoncás tapasztalatokra - a jogosítvány szükséges (ha nincs, beiskolázunk), a tapasztalat pedig jól jön.
  • Hatékony munkavégzésre - ebbe menet közben belejössz.
  • Jó fizikumra - napi 10-15 km-t kell gyalogolni a raktárban, ehhez kondi kell! A raktárban a kis csavaralátéttől a kamion alkatrészeken át az olajos hordókig sok mindent kell emelni - nem árt egy kis izomzat!
  • Jó együttműködési készségekre - csapatban dolgozunk és nagy segítség, ha támaszkodhatunk egymás segítségére

Amit kínálunk

A munkahely:
  • budapesti nagy raktárunkban 4 tapasztalt raktáros kolléga dolgozik, közéjük kerülhetsz be - igazán jó csapat, akik szívesen megosztják tapasztalataikat és remek hangulatban pörögnek egész nap, itt bizony nincs megállás
  • stabil, bejelentett bérezést
  • többféle Cafeteria-elemet
  • életkortól függetlenül legalább 25 nap éves szabadságot
  • közös étkezőt, üdítővel, kávéval...
  • ha az iparágon belül szeretnél továbblépni, fejlődési lehetőséget biztosítunk, akár a raktáron belül, akár más pozícióban is

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az EUROPART Európa első számú kamion-, félpótkocsi-, transzporter- és autóbusz alkatrészforgalmazója. 28 országban, több mint 300 értékesítési ponton vagyunk jelen, Magyarországon 15 kirendeltségen a legmagasabb szinten elégítjük ki ügyfeleink igényeit. Budapesti központi raktárunk egyaránt kiszolgál belső és külső ügyfeleket, így nagy forgalmat bonyolít és profi csapatot igényel. Ez a központi raktár a magyar vállalat szíve - innen szolgáljuk ki valamennyi telephelyünket, ezen a központon megy át a teljes forgalom nagy része és profi bázist jelent az ügyfélrendelések számára. Milliónyi árucikk és több ezer saját márkás termék otthona a Besence utcai központi raktár, melyet profi szakmai csapat irányít nap mint nap.

Ha úgy érzed, ez az, amit szívesen csinálnál, kattints a "Jelentkezem" gombra, küldd el az önéletrajzod, mi pedig felvesszük Veled a kapcsolatot.