B+M Hungária Szárazépítési Szakkereskedelmi Kft. logo

Raktáros - Targoncavezető

  • Cég neve

    B+M Hungária Szárazépítési Szakkereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    1151 Budapest, Harsányi Kálmán utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Cégünk profilja szárazépítészeti termékek nagy- és kiskereskedelme.
Budapest, XV. kerületi kirendeltségünkre keresünk Raktáros - Targoncavezető munkatársat.

Feladatok:
- termékkiadás a raktáron lévő készletekből,
- készletek átvétele, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása,
- targoncával teherszállítási és anyagmozgatási feladatok ellátása,
- a bizonylati rend és okmányfegyelem betartása,
- a raktár rendjének, tisztaságának megőrzése.

Munkarend:
Hétfőtől-péntekig 7,00-15,30

Amit kínálunk:
- BÉREZÉS MEGEGYEZÉS SZERINT,
- cafeteria,
- stabil, megbízható munkahely,
- családias munkahelyi légkör.

Elvárások

  • Elvárások:
  • - Targoncavezetői képesítés alapfeltétel
  • - hasonló területen szerzett tapasztalat
  • - pontos, precíz munkavégzés
  • - terhelhetőség

Előnyt jelent

  • - B kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A B+M Hungária Kft. az osztrák Baustoff-Metall cégcsoport tagja, amely több, mint 25 éve tevékenykedik Magyarországon és 120 kirendeltséggel rendelkezik Európában.

  • A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.